Dzień SPA. Poznajemy zawody- kosmetolog

11 marca  grupę Biedroneczki  odwiedził specjalny gość, pani Natalia Domała, która jest z zawodu  kosmetologiem.

Pani Natalia  zapoznała dzieci ze specyfiką swojego  zawodu. Dzieci dowiedziały się, że kosmetolog to osoba pracująca w gabinecie kosmetycznym, a do jego kompetencji należy wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej. W ramach Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn dziewczynki i chłopcy z naszej grupy, mogli  poczuć się jak w salonie kosmetycznym. Dziewczynkom zostały pomalowane paznokcie, chłopcy za to mogli zanurzyć dłonie w specjalnej parafinie.

Następnie przedszkolaki odprężyły się na materacach przy muzyce relaksacyjnej. I też wtedy pani Natalia nie zapomniała o najmłodszych. Dzieci miały wykonane masaże głowy.

Na zakończenie spotkania pani Natalia wręczyła dzieciom dyplomy oraz korony.  Cieszymy się, że tego dnia mogliśmy zrobić sobie Dzień SPA.

Dziękujemy za poświęcony czas.