Ćwiczę z misiem

W lutym br. najmłodsze dzieci z naszego przedszkola włączyły się w realizację projektu logopedycznego wspierającego rozwój mowy dziecka przedszkolnego "Ćwiczę z misiem" z okazji Dnia Kubusia Puchatka. Inicjatorka projektu jest pani Ewa Ślesik - logopeda pracująca w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nowym Dworze Mazowieckim filia w Nasielsku.

Pani Ewa od kilku lat zaprasza przedszkolaki do udziału w wydarzeniach związanych z profilaktyką mowy organizowanych przez miejscową Poradnię. Trzylatki wykonały portrety Kubusia Puchatka, które obecnie zdobią ściany poradni. 26 lutego pani Ewa Ślesik odwiedziła naszą placówkę, żeby podziękować Wiewióreczkom, Krasnoludkom i Słoneczkom za udział w projekcie "Ćwiczę z misiem".

My również dziękujemy pani Ślesik za zaproszenie naszych przedszkolaków do projektu. A już wkrótce odbędzie się Europejski Dzień Logopedii, z okazji którego grupa Sówki odwiedzi gabinet logopedyczny w poradni.