Dzien Babci i Dziadka u Słoneczek

W przedszkolu Samorządowym im. Juliana Tuwima w Nasielsku odbył się Dzień Babci i Dziadka.

Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać występ artystyczny, który został przygotowany przez dzieci z grupy Słoneczek. W trakcie uroczystości maluchy zaprezentowały różnorodne piosenki, wiersze i taniec. Rodzice, dziadkowie oraz inni bliscy oglądali z dumą, jak mali artyści dawali sobie radę na scenie. Podczas Dnia Babci i Dziadka panowała niepowtarzalna atmosfera miłości, serdeczności oraz wzajemnej radości. Był to doskonały sposób na podkreślenie roli babć oraz dziadków w życiu najmłodszych. Ten niezapomniany dzień na pewno pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Dzieci oraz ich najbliżsi mieli możliwość przeżycia magicznego i pełnego wrażeń popołudnia, które umocniło więzy rodzinne oraz poczucie wspólnoty.