Wycieczka „KRAINA TYSIĄCA DYŃ”

2 października dzieci z grupy Jeżyki zaraz po śniadaniu wybrały się na wycieczkę do Farmy Wuja Toma, gdzie na Dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy od zagród ze zwierzętami. Poznaliśmy indora Mariana, gąskę Balbinę, głaskaliśmy króliki, alpaki i kozy. Na koniec każdy miał okazję wydoić krowę, w prawdzie nieprawdziwą, ale chętnych do wykonania tego zadania nie brakowało. Po zwiedzaniu rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo, bawiliśmy się na placu zabaw, zjeżdżaliśmy na tyrolce. Pokonywaliśmy tory przeszkód. Próbowaliśmy swoich sił podczas zbożowego wyścigu. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie w dwóch labiryntach. Najwięcej radości dostarczyła dzieciom dmuchana mega dynia i wspinaczka na drzewo. W przerwie od zabawy dzieci zjadły kiełbaskę z ogniska i słodką przekąskę. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.