Informacje organizacyjne dla Rodziców

• Zebranie oraganizacyjne dla Rodziców dzieci nowo przyjetych do grup grup 3-latków: "Krasnoludki", "Słoneczka", "Wiewióreczki " i grupy 4-5latków "Motylki" odbedzie sie 29 sierpnia br. o godz. 16.00 w auli przedszkolnej.
  • Dnia 30 i 31 sierpnia br. o godz. 10.00-12.00 odbędą sie zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowo  przyjetych do grup 3-latków: "Krasnoludki", "Słoneczka", "Wiewióreczki " i grupy 4-5latków "Motylki".
  • Dzieci nowo przyjęte do pozostałych grup mogą  w tych dniach odwiedzić przedszkole  (bez możliwości uczestniczenia w zajęciach  adaptacyjnych).
  • Listy dzieci nowo przyjętych do przedszkola wywieszone będą w holu w wejsciu do Żłobka, od strony placu zabaw po 16 sierpnia br.