Warsztaty w Bąbelkowie

12 grudnia Biedroneczki uczestniczyły w warsztatach cukierniczych w sali zabaw Bąbelkowo w Nasielsku.

Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej historii czekolady oraz pracy cukiernika, a następnie każde dziecko przygotowało własną kulęz białej czekolady. Kiedy słodkie kule stygły, dzieci integrowały się we wspólnych zabawach na konstrukcjach, w basenie pełnym kolorowych piłeczek. Niektórzy bawili się w rycerzy i księżniczi w zamku, inni wybrali zabawy w gotowanie. Po radosnej zabawie, dzieci wróciły do stolików, gdzie wypełniły swoje kule słodkimi piankami oraz kakao. Potem przedszkolaki skleiły swoje czekoladowe kule, które zostały pięknie zapakowane przez Panią Mikołajową. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji, ponieważ na dzieci czekała wspaniała, czekoladowa niespodzianka - fontanna z gorącej czekolady, w której dzieci maczały wybrane owoce, a potem zjadły ze smakiem.