WYCIECZKA DO TEATRU CAPITOL W WARSZAWIE

24 listopada br. dzieci z oddziałów: Słoneczek, Krasnoludków, Wiewióreczek i Motylków wybrały się na wycieczkę do teatru Capitol w Warszawie.

Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. ,,Brzechwa 2020’’. Spektakl edukacyjny był oparty na twórczości Jana Brzechwy, w reżyserii Olafa Lubaszenki. Znana i lubiana klasyka polskiej literatury dziecięcej, została osadzona przez reżysera w kontekście obecnych czasów, współczesnej szkoły i aktualnych problemów z jakimi borykają się codziennie uczniowie oraz ich opiekunowie. Płynące tym samym ze sceny treści edukacyjne były bardzo uniwersalne, łatwe w odbiorze i atrakcyjne dla najmłodszych. ,,Brzechwa 2020’’ oprawiony był bogatą scenerią muzyczną i choreograficzną. Dzieciom bardzo podobał się spektakl, wróciły one do przedszkola w doskonałych humorach.