Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka w oddziałach: Pszczółek, Biedroneczek i Jeżyków oraz Motylków.

Pasowanie na przedszkolaka to dla najmłodszych dzieci w przedszkolu okazja do pierwszego, publicznego występu wspólnie z kolegami i koleżankami z grupy. 26, 27 i 28 października br. trzylatki z Samorządowego Przedszkola im. J. Tuwima w Nasielsku, w tym roku były to Pszczółki, Biedroneczki i Jeżyki, zaprezentowały wiersze, piosenki i  układy taneczne, których dzielnie uczyły się przez ostatnie dwa miesiące. Na widowni zasiadali ich rodzice, dla których było to równie ważne i wzruszające wydarzenie. Po programie artystycznym dyrektor przedszkola uroczyście pasowała dzieci na przedszkolaki, życząc im wspaniałych przygód i cudownych przyjaciół w naszym przedszkolu. 8 listopada uroczyście zostały przyjęte do grona przedszkolaków dzieci z grupy Motylki.