Wycieczka do Frajdalandii

W tym roku szkolnym, z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci, z wszytskich oddziałów, wybiorą się na wycieczkę do FRAJDALANDII - rodzinny park rozrywki w Budach Iłowskich

Wycieczka odbędzie się 31.05.2022 r. Wyjazd z przedszkola o 7.30, powrót o 15.30. Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola dofinansuje przejazd w obie strony dla każdego dziecka, natomias rodzice pokrywają koszt pobytu i atrakcji dzieci w Frajdalandii. KOSZT pobytu dziecka to 70 zł - tę kwotę należy wpłacić do wychowawców.

W programie wycieczki:

animator dla każdej grupy, zwiedzanie mini zoo, dmuchańce, przejście labiryntu i "tunelu kreta", przejście parku linowego z asekuracją, zabawa w leśnym miasteczku, układanie konstrukcji z mega klocków, zjazdy tyrolką, pokazy sokolnicze, w razie niepogody zajęcia plastyczne odbywają się w namiocie zadaszonym i zamkniętym. Obiad: zupa, frytki, nugettsy, woda dla każdego dziecka, lody.