Wizyta Sówek w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Nasielsku.

8 marca grupa Sówek wybrała się do  Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Nasielsku na warsztaty logopedyczne z okazji Europejskiego Dnia Logopedy.  Hasło obchodów brzmiało : „Komunikacja jest wszystkim: mowa i język to klucze...”.

Dzieci zostały bardzo ciepło przyjęte przez organizatorów spotkania. Podczas warsztatów z logopedą, panią Ewą Ślesik dzieci mogły zobaczyć narzędzia jakimi posługuje się logopeda, poznać ćwiczenia z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku oraz dowiedzieć się, jak ważne jest usprawnianie narządów artykulacyjnych. Dodatkowo dzieci ćwiczyły  oddychanie oraz  prawidłową pozycję spoczynkową języka. Na zakończenie warsztatów pani Ewa wręczyła dzieciom upominki, którymi były dyplomy oraz wiatraczki.

Raz jeszcze dziękujemy za mile spędzony czas.