Warsztaty językowo- taneczne o Wielkiej Brytanii

Uczniowie klasy pierwszej technikum razem ze swoją wychowawczynią Panią Iwettą Rębecką przygotowali prezentację o brytyjskim rockowym zespole muzyczny z Liverpoolu- The Beatles . Podczas spotkania uczniowie opowiadali historie zespołu w języku angielskim z tłumaczeniem na j. polski. Nie zabrakło również pięknego wokalu oraz gry na gitarze klasycznej i elektrycznej. Uczniowie stworzyli również aranżacje koncertu, na którym mogliśmy zobaczyć piosenkarzy i ich fanów. Na koniec goście zaprezentowali nam taniec rock'n'roll do którego później zaprosili przedszkolaków. Uczniowie z Zespołu Szkół w Nasielsku wręczyli dzieciom dyplomy za aktywny udział w warsztatach. Bardzo dziękujemy w imieniu Biedroneczek za odwiedziny i współpracę między placówkami. Czekamy na kolejne spotkanie.