Konkurs logopedyczno - plastyczny

KONKURS LOGOPEDYCZNO- PLASTYCZNY Z OKAZJI

Europejskiego Dnia Logopedy

Ilustrowane ćwiczenia buzi i języka"

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Dworze Mazowieckim Filia w Nasielsku  z okazji Europejskiego Dnia Logopedy  ogłaszają   Konkurs logopedyczno-plastyczny  pt. Ilustrowane ćwiczenia buzi i języka”. Czas trwania konkursu od 08.03.2021 do 26.03.2021 .Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

Celem konkursu jest:

• prezentacja możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych,
  • rozwijanie inwencji twórczej, sprawności manualnej i wyobraźni dziecięcej
  • czerpanie radości ze wspólnej pracy z logopedą, nauczycielem bądź rodzicem przy tworzeniu pracy plastycznej,..

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Należy wykonać   pracę   plastyczną  w formie obrazkowej przedstawiającej ćwiczenia buzi i języka. Wielkość pracy- format A4 lub A3. Pracę należy  przekazać  do poradni osobiście do przygotowanego pojemnika / listownie.  Praca dziecka powinna zawierać Imię i Nazwisko uczestnika konkursu, wiek, nazwę placówki, nazwę grupy.Informację o konkursie, regulamin można pozyskać ze strony internetowej poradni.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie.

Regulamin  Konkursu logopedyczno- plastycznego

Ilustrowane ćwiczenia buzi i języka

1. Temat konkursu: „Ilustrowane ćwiczenia buzi i języka
2. Organizatorem konkursu jest Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowym Dworze Mazowieckim Filia w Nasielsku.

3. Czas trwania konkursu od 08.03.2021 do 26. 03.2021.W przypadku wysłania  decyduje data stempla pocztowego
4. Konkurs adresowany jest  do dzieci w wieku przedszkolnym

6. Celem konkursu jest:

• prezentacja możliwości, umiejętności i zdolności plastycznych,
  • rozwijanie inwencji twórczej, sprawności manualnej i wyobraźni dziecięce

7. Na konkurs należy nadesłać indywidualną pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką .

8. Format pracy A 4/ A3, płaska, bąź przestrzenna.

9. Tematem są ćwiczenia odechowe, artykulacyjne  buzi i języka przedstawione w formie ilustracji.Zilustrowane moze być jedno ćwiczenie, lub kilka.

8.Każda praca musi być zaopatrzona  w metryczkę umieszczona na odwrocie pracy. Metryczka powinna zawierać (litery drukowane):

• nazwa konkursu,
  • imię i nazwisko dziecka,
  • wiek,
  • imię i nazwisko opiekuna
  • numer telefonu
  • obowiązkowo adres e-mail;
  • nazwę placówki, do której uczęszcza dziecko,

10. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.

11.Premiowana  pomysłowość, kreatywność przedstawionego tematu.
12. Prace należy przekazać do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej ul. Piłsudskiego 6; 05-190 Nasielsk lub  przesłać listownie decyduje data stempla pocztowego.

Wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników nastąpi do  2 tygodni od ukończenia konkursu. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona  na stronie internetowej a laureaci zostaną powiadomieni mailowo.
13. Po zakończeniu konkursu prace nie będą odsyłane do uczestników i przechodzą na własność organizatora.
14. Biorąc udział w konkursie uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie zasady zawarte w Regulaminie.
15. Regulamin może być w każdej chwili zmieniony przez Organizatora.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie.

załącznik 1:  https://drive.google.com/file/d/14cNlhXV1uGutGgYWWM1shi4e-PdeSJ1E/view?usp=sharing