Misie w Klubie Senior +

W czwartek, 1 lutego br., pięciolatki z grupy Misie z Samorządowego Przedszkola im. J. Tuwima w Nasielsku wybrały się do pobliskiego Klubu Senior + z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tym roku uroczystość z okazji święta Babć i Dziadków nie odbyła się tradycyjnie 21 i 22 stycznia z powodu ferii zimowych, które przypadały w tym okresie. Seniorzy musieli, więc, poczekać na spotkanie z przedszkolakami do pierwszego dnia lutego. Małych gości powitała ciepło dyrektor MOPS, Monika Nojbert i złożyła zebranym życzenia.

Dzieci zaprezentowały przedstawienie o narodzinach Jezusa, przypominając o wzajemnej życzliwości i zgodzie międzyludzkiej. Swoim zaangażowaniem, dziecięcą mądrością płynącą z małych serc oraz polskimi kolędami wzruszyły zebranych klubowiczów. A seniorzy usłyszeli między innymi: „Przybieżeli do Betlejem”, „Bóg się rodzi” czy  „Nie płacz Jezu”  i wraz z dziećmi nucili znane pieśni. Przedszkolaki otrzymały za swój występ ogromne brawa oraz słodkie upominki, a na zakończenie wszyscy zebrani uwiecznili to miłe spotkanie na pamiątkowym zdjęciu.