32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w 32 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas tegorocznego finału WOŚP wystąpiły na scenie grupy: „Żabki” z tańcem „Mikołaj jest z nami”, „Jeżyki” z tańcem „Ram pam, pam” oraz grupa „Biedroneczki” z tańcem „Zaczarowany śnieg” i „Tańczyła Rusałka”. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Przedszkolaków, które  pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne szerszej publiczności.

Podziękowania składamy również rodzicom, którzy przybyli ze swoimi pociechami, aby włączyć się w tak szczytną akcję jak WOŚP. Poprzez takie działania uczymy dzieci od najmłodszych lat odpowiedzialności, wrażliwości  oraz umiejętności dzielenia się dobrem z innymi.