Zajęcia adaptacyjne

W ostatnich dniach sierpnia dzieci nowo przyjęte mogły uczestniczyć w zajęciach adaptacyjnych przygotowanych przez wychowawców.

W dniach 30 i 31.09.2021r odbyły się spotkania adaptacyjne dla dzieci i Rodziców z najmłodszych grup:  „Żabki” , „Misie” oraz „Sówki” oraz dla "Wiewióreczek" i "Pajacyków", które spotkały się z nowymi wychowawcami . Dzieci nawiązały kontakty z przyszłymi kolegami i koleżankami oraz Paniami pracującymi w poszczególnych grupach. Podczas zajęć adaptacyjnych dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych, integracyjnych oraz  plastycznych. Przełamały lęki związane z nowym otoczeniem i osobami. Wprowadzenie dzieci w świat przedszkola odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze pełnej radości i zaufania.