Wycieczka do Śmiechominka

Dnia 5 czerwca br. trzy grupy: Motylki, Biedronki i Pszczółki pojechały na wycieczke do  "Śmiechominka - Rodzinnego Parku Rozrywki" położonego w Secyminku.

Przez kilka godzin mieliśmy okazję korzystać z wielu atrakcji i świetnie się bawić. Chyba nikt się nie nudził, a jeżeli tak, to tylko przez chwilę. Każdy z nas znalazł coś dla siebie.  Przedszkolaki miały okazję przywitać się ze zwierzętami, które znajdowały się na terenie parku. Były to m.in.: kucyk, osioł, kozy, pieski, oraz wielbłąd o wdzięcznym imieniu „Matylda”. Dzieci z ogromną frajdą oglądały je z bliska i karmiły. Każdy z nas mógł sprawdzić swoje zdolności kulinarne, robiąc pizzę według wskazówek doświadczonych kucharek. Byliśmy z siebie dumni- pizze smakowały wybornie, choć niektóre za bardzo się przypiekły. Ten dzień był świetną okazją, aby oderwać się od szkolnej rzeczywistości, pobyć razem na łonie natury, wyszaleć się do woli i pogawędzić o ważnych i mniej ważnych sprawach.