Pożegnanie pięciolatków

W środę, 22 czerwca br., odbyła się uroczystośc pożegnania dzieci z oddziałów pięcioletnich z przedszkolem.

Grupy Motylków, Pajacyków, Pszczółek i Biedroneczek wspólnie przygotowały program artystyczny z okazju ukończenia przedszkola. Z tej okazji dzieci pod okiem wychowawców zaprezentowały wiersze i piosenki, w których wspominały czas spędzony w murach Samorządowego Przedszkola im. J. Tuwima w Nasielsku, podziękowały pani dyrektor, nauczycielkom i wszystkim pracownikom przedszkola za dobre serce, uśmiech i czas wspólnie spędzony. Reprezentanci z oddziałów czterolatków również przygotowały wiersz i piosenkę na pożegnanie starszych kolegów, którzy już po wakacjach rozpoczną nowy etap w edukacji w przyszkolnych oddziałach przedszkolnych, czyli tzw. "zerówkach". Dyrektor przedszkola, Agnieszka Pałaszewska, podziękowała dzieciom, nauczycielom i rodzicom za współpracę, z żalem żegnając absolwentów. Po oficjalnej uroczystości, dzieci z rodziacami i wychowawcami udały się do swoich sal, gdzie otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. Życzymy naszym absolwentom wspaniałych wakacji, a w szkole samych sukcesów i radosnych chwil i dobrych kolegów oraz koleżanek.