kartka dla seniora i spotkanie z Mikołajem

"Kartka dla Seniora"

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Kreatywny przedszkolak - kreatywne dziecko" grupa "Sówki" przygotowała w grudniu świąteczne kartki bożonarodzeniowe, które zostały przekazane do Klubu Seniora w Nasielsku. Mamy nadzieję, że ta niespodzianka sprawiła Seniorom wiele radości.

Świąteczne spotkanie z Mikołajem

W środę 15 grudnia dzieci z grupy "Sówki" wybrały się do sali zabaw "Bąbelkowo", gdzie miały nadzieję spotkać się ze Św. Mikołajem i nie zawiodły się. Dzieci przywitały gościa mini koncertem piosenek zimowo - świątecznych, po czym zostały obdarowane prezentami. Następnie uczestniczyły w warsztatach cukierniczych, na których z wielkim zaangażowaniem ozdabiały świąteczne pierniki. Po słodkiej zabawie mogły skorzystać z atrakcji "Bąbelkowa". Ten dzień był pełen emocji i radości.