KONKURS PLASTYCZNY ,,WIELKANOC OCZAMI DZIECKA’’

Chętne dzieci z Samorządowego Przedszkola w Nasielsku wzięły udział w XVII Edycji Konkursu Plastycznego ,,Wielkanoc oczami dziecka’’. Wykonały one prace plastyczne nawiązujące do tradycji świąt wielkanocnych, uwzględniając symbolikę, kolory i skojarzenia związane z wiosną.

Organizatorem konkursu był Dom Kultury Kolorowa w Warszawie. Liczba dzieci biorących udział w konkursie przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nadesłano łącznie ponad tysiąc prac! Organizatorzy podkreślają, że są zachwyceni taką postawą dzieci, rodziców, opiekunów oraz nauczycielek i nauczycieli z przedszkoli, a także z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Jury miało bardzo trudne zadanie wyłonienia najlepszych, z tak ogromnej liczby pięknych prac nadesłanych na tegoroczny konkurs. Ogromne gratulacje dla Marii Goździewskiej z naszego przedszkola, której przyznano III nagrodę w kategorii wiekowej 3-lata. Wszystkie prace plastyczne były fantastyczne i widać, że dzieci włożyły w nie dużo zaangażowania i wykazały się wspaniałą kreatywnością.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie!