Pożegnaie pięciolatków

Pożegnania nadszedł czas...

Swoją przygodę z przedszkolem zakończyły pięciolatki z Samorządowego Przedszkola w Nasielsku. 24 czerwca 2021 r. swój ostatni program artystyczny zaprezentowały grupy Pajacyków oraz Misiów, a 25 czerwca Gwiazdeczki i Żabki. Uroczystości rozpoczęły się tańcem, po czym powitano zebranych gości. Łzy wzruszenia pojawiły się w oczach rodziców obserwujących swoje pociechy tańczące pięknego poloneza czy też kolaż znanych tańców. Dzieci po raz ostatni wyrecytowały wierszyki i piosenki, w których dziękowały swoim nauczycielom oraz wszystkim pracownikom przedszkola i kolegom za wspólnie spędzone chwile. Sukcesów w szkole absolwentom przedszkola życzyły czterolatki, które od września przejmą obowiązki starszaków. Po życzeniach złożonych przez wychowawców oraz dyrektor A. Pałaszewską, nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów i upominków. Dyrektor Przedszkola złożyła również podziękowania rodzicom za wieloletnią współpracę.

Życzymy, aby wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować ich rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy Samorządowego Przedszkola w Nasielsku